TIOP-1.1.1-07/1-2008-0500

A Séf Szakképző Iskola Pedagógiai Programjában célul tűzte ki, az intézmény folyamatos informatikai eszközbővítését és a modern oktatási technikák rendszeres alkalmazását.

Intézményünkben képzett pedagógusok dolgoznak, akik nem csupán szakmailag állják meg helyüket az oktatás terén, hanem elveinkhez hűen képzik magukat tovább.
Az IKT eszközök használatát kiemelt tudással alkalmazzák, és minden technikai fejlesztéssel lépést tartanak.
A kitűzött cél eléréséhez rendelkezünk a megfelelő humánerőforrással, és eszközeink folyamatos modernizálásával, többek között a TIOP-1.1.1-07/1 pályázatban elnyertekkel is egyre közelebb kerülünk azok megvalósításához.
A külföldi gyakorlatokon nagy létszámban résztvevő, és az iskolánkban tanuló diákjaink nyelvi előismereteinek megalapozásához, bővítéséhez ezeknek az eszközöknek az alkalmazását nem csupán egy lehetőségként tekintjük, hanem továbbra is aktívan használni kívánjuk. Hallgatóinknak nem csupán az órai kereteken belül, hanem azon kívül is lehetőséget biztosítunk ismereteik megszerzéséhez, gyakorlásához.


Reméljük, hogy a pályázat megnyerése, és az eszközök alkalmazása által elindított, általunk nagyon pozitívként megítélt folyamat további fejlesztésekre is ad majd a későbbiekben lehetőséget.

Intézményünkben ezért továbbra is úgy gondoljuk, hogy egyik elsődleges célunk, az újabb technológiák segítségével a legmodernebb, leghatékonyabb, de legfőképp a diákokhoz legközelebb álló technikák alkalmazása az oktatásban.


Lémon Roland
projektfelelős
 

Elérhetőségeink

Veszprémi SzC "SÉF" Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/561-480,
+36 88/561-481
+36 88/569-880
Fax: 88/325-834
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/561-480, +36-88/561-481
Faxon: +36-88/325-834
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

Online jelentkezés

SÉF Szakképző Iskola Veszprém, minden jog fenntartva 2018 ©. Készítette a Skindrome studio a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásával.