Verseny neve

Helyszín

Eredmény

Versenyzők

Felkészítők

Nemzetközi Vendéglátós
Tanulmányi Verseny 
Zenta Arany Szekeres Vivien, Viktor Bence Botond,
Hegyi Ákos arany
Németh Krisztina, Maurer István,
Maurer Attila
Schnitta Sámuel-Emlékverseny
elődöntője
Veszprém Arany Demeter Szabolcs, Varga Balázs,
Dudás Patrícia, Jámbor Gergő és Strobl Roland
Mikóczy Zoltán, Végh Dávid,
Maurer István, Maurer Attila és Györkös Zsolt
Letenyei Gasztronómiai Verseny Felcsút 4. Varga Balázs Végh Dávid
    6. Hegyi Ákos Maurer István
Farsang Kupa Tata Arany Varga Balázs Végh Dávid
Shnitta Sámuel-Emlékverseny
döntője
Veszprém Ezüst Demeter Szabolcs, Varga Balázs,
Dudás Patrícia, Jámbor Gergő és Strobl Roland
Mikóczy Zoltán, Végh Dávid,
Maurer István, Maurer Attila és Györkös Zsolt
Pelikán Kupa Szolnok Arany Varga Balázs Végh Dávid
    Ezüst Jámbor Gergő Maurer István
World Skill verseny döntő Budapest 4.  Vacaru Róbert Mikóczy Zoltán
SZKTV döntő Budapest 6. Imre Marcell Száva Zoltán, Németh Krisztina, Csillag Zsolt, Klock Erzsébet

 

Verseny neve

Helyszín

Eredmény

Versenyzők

Felkészítők

Bakony Gasztro Kupa Veszprém Arany Vadász Attila és Viktor Bence Botond  Maurer István
    Arany Pocsaji Boglárka és Varga Balázs  Végh Dávid
    Ezüst Bánkuti János  Száva Zoltán
    Ezüst Nagy Csaba és Nagy Dávid Somogyi Tivadar
Letenyei Gasztronómiai Verseny Felcsút Arany Szekeres Vivien Maurer Attila
    Ezüst Láposi Melinda Végh Dávid
    Ezüst Viktor Bence Botond Maurer István
Farsang Kupa Tata Arany Vörös Rózsa Szilvia Maurer István és Somogyi Tivadar
Pelikán Kupa Szolnok Arany Vörös Rózsa Szilvia Somogyi Tivadar
SZKTV döntő Budapest 1. Cseh Bence Somogyi Tivadar, Mikóczy Zoltán, Csillag Zsolt, Klock Erzsébet
    6. Poór Franciska Száva Zoltán, Németh Krisztina, Csillag Zsolt, Klock Erzsébet
    6. Gerlai Norbert Somogyi Tivadar, Mikóczy Zoltán, Csillag Zsolt, Klock Erzsébet

 

Verseny neve

Helyszín

Eredmény

Versenyzők

Felkészítők

Bakony Gasztro Kupa Veszprém Ezüst Bánkuti János  Száva Zoltán
Schnitta Sámuel Emlékverseny
elődöntője és döntője
Veszprém Arany Góg Boglárka, Lőwenberger Ádám, Vadász Attila, Viktor Bence Botond, Kovács Kitti  Somogyi Tivadar, Mikóczy Zoltán, Száva Zoltán, Maurer István, Kóti László, Vaszari László
Letenyei Gasztronómiai Verseny Felcsút Arany Vadász Attila és Viktor Bence Botond  Maurer István
    Ezüst Demeter Tamás és Vizi András  Végh Dávid
Pelikán Kupa Szolnok Arany Góg Boglárka és Lőwenberger Ádám Somogyi Tivadar
    Bronz Vadász Attila és Viktor Bence Botond  Maurer István

 

Verseny megnevezése Helye Eredmény Résztvevő versenyzők Felkészítők
Kárpát-medencei halászléfőző Bajnokság Lajosmizse Aranyérmes Balatoni halászlé Csikos Kolos Németh Krisztina,
Maurer István
XI.Farsangkupa Országos Gasztronómiai Verseny Tata

Pincér aranyérem,
Cukrász aranyérem,
ezüstérem,

Tusa Vivien,
Földi Borostyán,
Németh Anna
Somogyi Tivadar,
Kóti László,
Vaszari László
IX.Pelikán Kupa Szolnok Cukrász ezüstérem,
Szakács bronzérem
Maurer Attila,
Klemm Boglárka
Györkös Zsolt,
Maurer István

 

Verseny megnevezése Helye Eredmény Résztvevő versenyzők Felkészítők
Farsangkupa Tata Pincér ezüstérem Laki Zsombor,
Vizi Dávid
Somogyi Tivadar
Haller Kupa Mosonmagyaróvár Szakács Ezüstérem Szalóky Adrienn,
Horváth Katalin
Maurer István
Schnitta Sámuel
Emlékverseny
Veszprém megye elődöntő Pincér,
Szakács,
Cukrász,
aranyérem
Szász Levente,
Ferenci Gergő,
Zoller Dávid,
Tóth Tamás
Mikóczy Zoltán,
Somogyi Tivadar,
Maurer István,
Kóti László,
Vaszari László
Schnitta Sámuel Emlékverseny Miskolc országos döntő Pincér,
Szakács,
Cukrász,
bronzérem
Szász Levente,
Ferenci Gergő,
Zoller Dávid,
Tóth Tamás
Mikóczy Zoltán,
Somogyi Tivadar,
Maurer István,
Kóti László,
Vaszari László
 
SZKTV Budapest Pincér Országos 6. hely Csécsi Dóra,
Bors Máté
Somogyi Tivadar,
Maurer István

 

Verseny megnevezése Helye Eredmény Résztvevő versenyzők Felkészítők
Soproni Ízutazás Sopron Pincér Aranyérem Laki Zsombor,
Vizi Dávid
Mikóczy Zoltán
Gasztronómiai Fesztivál és
Kuktacsata
Sopron Szakács Ezüstérem Both Lőrinc,
Vida Máté
Maurer István
Schnitta Dániel
Emlékverseny
Budapest Pincér Aranyérem,
Szakács Ezüstérem
Szentgyörgyi Balázs,
Tüske Roland,
Vida Máté
Mikóczy Zoltán,
Maurer István

 

Verseny megnevezése Helye Eredmény Résztvevő versenyzők Felkészítők
Soproni Ízutazás Sopron Pincér Aranyérem Laki Zsombor,
Vizi Dávid
Mikóczy Zoltán
Gasztronómiai Fesztivál és
Kuktacsata
Sopron Szakács Ezüstérem Both Lőrinc,
Vida Máté
Maurer István
Schnitta Dániel
Emlékverseny
Budapest Pincér Aranyérem,
Szakács Ezüstérem
Szentgyörgyi Balázs,
Tüske Roland,
Vida Máté
Mikóczy Zoltán,
Maurer István

 

Alkategóriák

Elérhetőségeink

Veszprémi SzC "SÉF" Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (OM 203 066),
H-8200 Veszprém, Halle u. 3.
Telefon:
+36 88/561-480,
+36 88/561-481
+36 88/569-880
Fax: 88/325-834
e-mail: sef@sef.hu

Jelentkezés

Telefonon: +36-88/561-480, +36-88/561-481
Faxon: +36-88/325-834
e-mailben: jelentkezes@sef.hu

Letölthető jelentkezési lap

SÉF Szakképző Iskola Veszprém, minden jog fenntartva 2016 ©. Készítette a Skindrome studio a JoomShaper által fejlesztett HELIX3 keretrendszer felhasználásával.